Update k Itálii

Aktuální info k italskému soustředění v Cesenaticu, které proběhne v termínu 24.8. až 1.9.2019.

Čeká vás 6 celých dnů s plnou penzí v hotelu na pláži a k tomu pořádná porce cvičení pod vedením Ivana Vágnera (3.Dan) a dalších našich mistrů a instruktorů.

V místě jsme od neděle do soboty, začínáme večeří v den příjezdu, končíme obědem v den odjezdu.

Cena a doprava

Cena je 6 000 Kč pro necvičící a 6 500 Kč pro cvičící účastníky. Dále je třeba na místě zaplatit „vzdušné“ 0,5 EUR/osoba/den. 

Dopravu na místo a z místa si letos poprvé zajišťuje každý individuálně, a to vzhledem k navýšení cen za společný autobus organizovaný v minulých letech, a v neposlední řadě menší počet účastníků. Možnosti: vlak, linkový autobus, letadlo, vlastní vůz. Více o dopravě viz email.

Částka za dopravu, která byla zahrnuta v původní ceně (8 500 Kč), bude odečtena a vrácena na účet účastníkům, kteří cenu uhradili v této původně avizované výši.

Ubytování a strava

  • Plná penze – italská kuchyně.
  • Vegetariánská strava se zajistit dá (jen je to potřeba nahlásit nejpozději týden před odjezdem).
  • 2-6 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením – WC, sprcha, bidet.
  • Příplatek za dvoulůžkový pokoj: 400 Kč/osoba za týden.
  • Hotel Blu Mare, případně Belleli přímo u pláže; na pláži, která patří k našemu hotelu jsou k dispozici lehátka a slunečníky.
  • V hotelu Blu Mare je k dispozici bar, kde je během dne možné koupit kávu, pivo, víno a nějaké drobné chuťovky.
  • Cca 10 minut chůze od hotelu je kavárna/cukrárna, kde mají zmrzlinu, kávu atd. a na základě infa, kde jsme ubytovaní nám tam dávají slevu na zmrzku.

Cvičení

Jako obvykle jde o 11 půldní po 3×45 min cvičení a 1×40 min Jao-Lan (cca 3 hodiny). Základní pohybový program zůstává, bude ale jako vždy doplněn o nějaké pikantní zvláštnosti. Terén jako vždy: dlažba, asfalt, písek, lavičky, moře. Možnost zkoušek. Ráno rozcvičky, večer hanbo (cca ob den).

Počasí

Počasí bývá koncem srpna na cvičení dobré, 26 – 30°C https://www.accuweather.com/cs/it/cesenatico/212837/august-weather/212837