Oddíl Jujitsu Praha – jsme tu a budeme tu

Oddíl Jujitsu Praha – jsme tu a budeme tu

Po delší době plné vyčkávání a očekávání cítíme potřebu se ozvat. Jak víte, cvičit společně stále nemůžeme a nevíme, jak dlouho to ještě potrvá. Situaci pozorně sledujeme a vězte, že jakmile to bude možné, tak se v nějaké podobě ke cvičení vrátíme. V záloze jsou různé formy tréninku. Počítáme s vámi a těšíme se zase na společné lámání rukou a podobné radovánky.

Děkujeme všem, kteří jste zaplatili roční sokolský příspěvek; i když do sokola momentálně chodit nemůžeme, dojo se stále udržuje, topí se tam a kostky a duchny na nás čekají.

Také se nemusíte bát o náš materiál na cvičení. Chodíme ho pravidelně kontrolovat a větrat, a dokonce jsme některé věci jako například rukavice a chrániče na nohy vynesli k radosti nejmenovaného mistra do blíže nespecifikované vytápěné místnosti, vydezinfikovali a v pořádku jsou tam doteď uschované. Viz fotku.

Nezapomeňte na každoroční Iniciační seminář, který se letos bude konat opět v Bělé pod Pradědem na konci června – od středy 23. do neděle 27. června.

Máte-li nějaké dotazy, připomínky nebo zkrátka něco na srdci, neváhejte napsat na oddílový email info@jujitsu.cz.

Přejeme vám, aby se vám dařilo zachovat si psychické i fyzické zdraví, které je postaveno na pilíři strava-pohyb-spánek. Jakmile to bude možné, dáme vědět, v jaké formě se zase setkáme.

Za oddíl Jujitsu Praha

Hlava